پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-07-18
تبلیغات
کد خبر: 11091 |
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸ | ارسال توسط :
3 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به شدت از وضعیت این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام جمعه شب در نشست خبری بعد از بازی با استقلال تهران، اظهار کرد: خوشحالم در اهواز هستم. خاطرات شیرینی در اینجا دارم و ۴ سال کنار هم بودیم و روزهای خوبی داشتیم.

او ادامه داد: استقلال خوزستان نسبت به نیم فصل اول متفاوت شده است و بازی سختی امشب مقابل آن‌ها داشتیم.

وی ادامه داد: وضعیت زمین چمن خوب نبود و نمی‌شد در این زمین فوتبال بازی کرد و حدس می‌زدیم به خاطر وضعیت این زمین حریف رو به بازی مستقیم بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه خاطرنشان کرد: می‌خواهم نکاتی را خطاب به هواداران تیمم عنوان کنم. رقیبان ما یارگیری کردند و حتی همین استقلال خوزستان بازیکن جذب کرد اما ما اندازه کدام تیم‌ها هستیم؟ هرچند تلاش‌مان را برای قهرمانی می‌کنیم اما همین استقلال تهران فصل گذشته علی رغم شایستگی که برای قهرمانی داشت نتوانست قهرمان شود.

نکونام ادامه داد: روی ما فشار نگذارید. حتی باشگاه که هفته گذشته بیانیه داد اکنون که می‌خواهیم به فرودگاه برویم فقط من و مدیر تیم هستیم. ما تنهاییم آقای هوادار بدانید که خیلی تنها هستم. من هم برای این تیم اشک ریختم و غصه خوردم و این فصل هر کاری که لازم بود انجام دادیم.

او در پاسخ به این سوال که مدیریت باشگاه چه نفعی از این بی‌تدبیری‌ها می‌برد؟ گفت: من نمی‌دانم چه نفعی می‌برند اما به نظر من این بیانیه وسط بازی گذشته آماده شده بود؛ مگر قرار بود هر هفته تیم من ببرد؟ پس هواداران به هوش باشند همه ما در تیم می‌دانیم که تمام تلاش‌مان این است که قهرمان شویم.

وی افزود: من از هیچ چیزی خبر ندارم. بیانیه می‌دهند که ما باید قهرمان شویم من این حمایت را نمی‌خواهم. ما در نیم فصل اول یک باخت آن هم به خاطر ناداوری برابر سپاهان داشتیم اما اکنون چه بازیکنی برای من گرفتند؟ امسال هر کاری که فکر کنید با تیم ما کردند و نمی‌دانم چه اتفاقی قرار است برای آن رقم بخورد. بازیکنان ما زحمت می‌کشند اما با وجود این که تیم صدر جدول است مشکلات ما پابرجاست. ما خیلی مشکل داریم و باید دو یار جدید می‌گرفتیم که این کار را انجام ندادیم و ببینید چه اتفاقی افتاده است. بعد از ششمین ب