چهارشنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ / بعد از ظهر / | 2024-04-17
تبلیغات
کد خبر: 5825 |
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵ | ارسال توسط :
11 بازدید
۰
1
ارسال به دوستان
پ

با اتمام رأی‌گیری ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کار شمارش آرا آغاز شد؛ شما می‌توانید نتایج این دور از انتخابات مجلس دوازدهم در تهران و سراسر کشور را به طور لحظه به لحظه در این گزارش بخوانید.

به گزارش ایسنا، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رأس ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ با رأی‌گیری در ۵۹ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر ایران و ۱۲۱۸ حوزه انتخابیه اصلی و فرعی برگزار شد تا نمایندگان مردم در خانه ملت انتخاب شوند.
از این ۵۹ هزار شعبه اخذ رأی ۴۴ هزار شعبه به‌صورت ثابت و ۱۵ هزار شعبه در قالب سیار فعالیت داشتند که ۳۵ هزار شعبه شهری و ۲۴ هزار شعبه مربوط به روستائیان می‌شد.

بر اساس اعلام ثبت‌احوال از تعداد واجدین شرایط، در انتخابات ۱۱ اسفند امسال، ۶۱ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۲۹۸ نفر از شهروندان ایرانی واجد شرایط رأی‌دادن بودند که ۳۰ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۱۳۳ نفر از این تعداد شامل مردان می‌شد و زنان نیز ۳۰ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۱۶۵ نفر از رأی‌دهندگان را تشکیل می‌دادند.

بر پایه این گزارش، بیش از ۱۵ هزار نفر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده بودند که ۸۸ درصد آن آقایان و ۱۲ درصد بانوان بودند.

مهلت قانونی رای‌گیری انتخابات در ساعت ۲۴ جمعه ۱۱ اسفند به پایان رسید و با پایان مهلت رای‌گیری در شعب اخذ رای در سراسر کشور شمارش آرا آغاز شد.

دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه قم، رشت و خمام، آبادان و ملایر به‌صورت الکترونیکی برگزار شد.

*********************************************

حوزه‌های انتخابیه آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کد انتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

تبریز و آذرشهر و اسکو*تعداد آرای ماخوذه ۴۰۱.۶۱۳
۱ روح‌الله متفکرآزاد ۸۲۱ ۱۰۹.۸۹۹ اصولگرا شورای ائتلاف
۲ مسعود پزشکیان ۲۹۴ ۹۵.۹۹۳ اصلاح‌طلب اصلاحات
۳ علی جعفری آذر انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۴ جواد عبادی انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۵ علیرضا منادی انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۶ رضا صدیقی انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۷ علی آجودان‌زاده انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۸ محمدحسین فرهنگی انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۹ محمدرضامیرتاج‌الدینی انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
۱۰ علیرضا نوین انتخابات دور دوم برای چهار کرسی دیگر
اهر و هریس* تعداد آرای ماخوذه ۷۶۷۱۰
۱ بیت الله عبداللهی ۱۷۸ ۳۱۶۷۶ اصلاح‌طلب اعتدال و توسعه
بستان آباد* تعداد آرای ماخوذه ۴۴۸۷۵
۱

غلامرضا نوری‌قزلجه

۶۲ ۱۷۰۱۸ اصلاح‌طلب اعتدال و توسعه
بناب* تعداد آرای ماخوذه ۶۲۷۵۲
۱ محمد باقری بنابی ۱۷ ۲۳.۳۴۳ اصلاح‌طلب
سراب و مهربان * تعداد آرای ماخوذه  ۵۸۸۱۱
۱ مجید نصیرپور ۶۵ ۱۳۱۹۹ اصلاح‌طلب صدای‌ملت
شبستر*تعداد آرای مأخوذه ۵۰۷۳۵
۱ محمود طاهری انتخابات دور دوم
۲ حسین قیاسی انتخابات دور دوم
کلیبر و خداآفرین و هوراند* تعداد آرای ماخوذه  ۶۲۴۴۱
۱ بهنام رضوانی ۱۶۷ ۲۲۲۴۶ اصولگرا
مراغه و عجب شیر* تعداد آرای ماخوذه ۱۱۷۵۶۵
۱ سیدفرید موسوی ۲۴۲ ۳۲۸۷۶ اصلاح‌طلب
مرند و جلفا* تعداد آرای ماخوذه ۱۱۶۱۰۲
۱

عزت‌الله حبیب‌زاده

۱۵۲ ۴۰۰۲۳ اصولگرا جبهه پایداری
ملکان و لیلان* تعداد آرای ماخوذه ۵۹۳۹۱
۱ زهرا خدادادی ۷۸ ۱۳۶۱۳ اصلاح‌طلب
میانه* تعداد آرای ماخوذه ۲۱۴۶۹
۱ مریم عبداللهی ۱۷۸ ۲۱۴۶۹ منتخب
۲ مرتضی حسینی انتخابات دور دوم
۳ مهدی اسماعیلی انتخابات دور دوم
هشترود و چاراویماق* تعداد آرای ماخوذه  ۴۸۲۶۳
۱ فرامرز شاهسواری ۱۶۹ ۱۳۵۵۰ اصولگرا
ورزقان * تعداد آرای ماخوذه  ۴۴۵۹۷
۱ رضا علیزاده ۱۷۲ ۲۴۳۴۸ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۹ نفر

حوزه‌های انتخابیه آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

  ارومیه * تعداد آرای ماخوذه  ۳۶۳۴۰۴
۱ حاکم ممکان ۴۹۴ ۱۱۹۷۷۶ مستقل
۲ شهین جهانگیری ۲۳۸ ۱۱۷۷۸۶ مستقل
۳ سیدسلمان ذاکر ۲۹۵ ۱۱۵۷۶۱ اصولگرا شریان
بوکان * تعداد آرای ماخوذه  ۴۰۹۷۹
۱ محمدقسیم عثمانی ۳۶ ۱۳۱۴۱ اصلاح‌طلب
پیرانشهر و سردشت و میرآباد * تعداد آرای ماخوذه  ۶۱۳۲۱
۱

کمال‌حسین‌پور

۲۱ ۴۴۵۰۲ اصولگرا شریان
خوی و چایپاره * تعداد آرای ماخوذه  ۱۵۵۸۸۱
۱ عادل نجف‌زاده ۲۴۲ ۴۹۱۳۴ مستقل اعتدالی
سلماس * تعداد آرای ماخوذه  ۷۷۰۶۹
۱ یعقوب رضازاده ۳۴ ۱۹۱۳۳ اصولگرا
ماکو و چالدران و پلدشت و شوط * تعداد آرای ماخوذه  ۱۱۸۳۸۵
۱ عمر علیپوراقدم ۱۸۵ ۴۳۴۸۶ اصولگرا
مهاباد * تعداد آرای ماخوذه  ۴۱۲۸۶
۱

سلام ستوده

۳۷ ۱۵۸۸۵ اصولگرا شریان
میاندوآب و چهار برج و باروق * تعداد آرای ماخوذه  ۹۶۷۲۹
۱ علی احمدی ۱۲۴ ۳۳۴۴۶ اصلاح‌طلب
شاهین دژ و تکاب * تعداد آرای ماخوذه  ۷۱۱۸۳
۱ محمد میرزایی ۸۹ ۱۵۹۴۴ مستقل
نقده و اشنویه * تعداد آرای ماخوذه  ۹۴۷۶۸
۱

عبدالکریم حسین‌زاده

۳۶ ۳۶۰۸۳ اصلاح‌طلب صدای ملت
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۲نفر

حوزه‌های انتخابیه اردبیل

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

اردبیل و نمین و نیر و سرعین* تعداد آرای مأخوذه ۲۰۳۹۰۰
۱

علی نیکزاد

۴۲۷ ۸۳۹۸۴ اصولگرا شانا/شریان
۲ صدیف بدری ۱۵۷ ۵۳۴۴۳ اصولگرا شانا
۳ احد بیوته ۱۶۵ ۴۶۵۳۲ اصولگرا
پارس آباد و بیله سوار و اصلاندوز* تعداد آرای مأخوذه ۴۵۱۶۸
۱ امیدعلی رعنائی بیله‌سوار و ابراهیم فهیمی مرحله دوم
خلخال و کوثر* تعداد آرای ماخوذه ۴۲۹۳۲
۱ وحید کنعانی ۱۸۱ ۱۳۸۵۷ منتخب
گرمی و انگوت *تعداد آرای مآخوذه ۴۵۸۶۲
۱ محمد خوش سیما ۲۵ ۲۰۰۱۹ اصولگرا
مشکین شهر*تعداد آرای ماخوذه ۶۳۸۴۴
۱ بابک رضازاده ۱۴۶ ۱۷۰۰۷ منتخب
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۷ نفر

حوزه‌های انتخابیه اصفهان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی
آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها اصفهان و جرقویه و ورزنه و هرند و کوهپایه*  تعداد آرای مأخوذه ۴۰۷۹۳۷
۱ امیرحسین بانکی‌پور ۱۲۶۲ ۱۵۲۶۲۸ اصولگرا مجمع نیروهای انقلاب
۲ عباس مقتدایی ۱۹۱۱ ۱۱۹۴۱۱ اصولگرا شریان
۳ مهدی طغیانی ۱۶۶۴ ۱۱۲۱۹۶ اصولگرا مجمع نیروهای انقلاب
۴ رسول بخشی دستجردی ۱۲۶۳ ۱۱۱۴۴۱ اصولگرا صبح اول/ گام دوم
۵ حامد یزدیان ۲۱۳۹ ۹۷۳۹۸ اصولگرا صبح اول/ گام دوم
اردستان، زواره و مهاباد *تعداد آرای مأخوذه ۲۴۸۸۴
۱ احمدبخشایش اردستانی ۱۸ ۱۱۲۸۴ اصولگرا

شاهین‌شهر، میمه و برخوار *تعداد آرای مأخوذه ۷۱۲۴۷

۱ حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۱۵۶ ۴۶۷۲۸ اصولگرا امنا/ شورای ائتلاف

خمینی‌شهر*تعداد آرای مأخوذه ۷۳۱۵۹

۱ محمدتقی نقد علی ۱۹۵ ۴۵۷۶۷ اصولگرا اُمنا/ جبهه پایداری
سمیرم*تعداد آرای مأخوذه ۴۲۸۱۲
۱ رحیم کریمی و محمد موسوی مرحله دوم
شهرضا و دهاقان*تعداد آرای مأخوذه ۵۸۰۵۶
۱ حبیب قاسمی ۲۱۴ ۲۲۹۰۵ اصولگرا
فریدن،چادگان،فریدونشهر، بوئین ومیاندشت*تعداد آرای مأخوذه ۶۸۲۴۲
۱ اسماعیل سیاوشی ۱۶۸ ۱۷۸۷۰ اصولگرا اُمنا
فلاورجان*تعداد آرای مأخوذه ۵۹۴۹۱
۱ رمضان رحیمی ۳۵ ۱۸۷۹۴ اصولگرا
کاشان و آران و بیدگل*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۴۵۴۰
۱ مصطفی معینی ارانی ۲۸۵ ۳۶۷۳۴ اصولگرا شورای ائتلاف
گلپایگان و خوانسار*تعداد آرای مأخوذه ۴۴۳۳۹
۱ سیدمسعود خاتمی ۱۴۷ ۱۳۲۷۳ منتخب اُمنا/ شورای ائتلاف
لنجان
۱ حسین رجایی و علی کیایی مرحله دوم
مبارکه* تعداد آرای مأخوذه ۴۴۱۹۴
۱ زهرا سعیدی مبارکه ۱۴۸ ۱۱۹۰۶ مستقل
نائین و خور و بیابانک* تعداد آرای مأخوذه ۲۷۶۵۲
۱ الهام آزد ۱۲۹ ۶۴۷۲ مستقل اُمنا
نجف‌آباد و تیران وکرون* تعداد آرای مأخوذه ۹۱۲۳۹
۱ ابوالفضل ابوترابی ۱۲۳ ۴۰۲۵۰ اصولگرا اُمنا/ جبهه پایداری
نطنز و بخش قمصر* تعداد آرای مأخوذه ۳۹۰۶۵
۱ حسین عبدلی ۱۷۵ ۱۴۳۸۳ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۹ نفر

حوزه‌های انتخابیه البرز

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

کرج و اشتهارد و فردیس* تعداد آرای مأخوذه ۳۴۱۵۱۸
۱ علیرضا عباسی ۵۸۱ ۱۰۸۲۴۱ اصولگرا شانا/شریان
۲ علی شیرین‌زاد و مصطفی سعیدی‌سیرائی مرحله دوم
ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان و چهارباغ* تعداد آرای مأخوذه ۹۹۹۷۶   
۱ علی حدادی ۱۵۳ ۲۴۹۰۱
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۳ نفر

حوزه‌های انتخابیه ایلام

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی، سیروان، هلیلان و چوار* تعداد آرای مأخوذه ۱۵۸۱۴۳
۱ فریدون همتی ۳۷۱ ۳۵۱۳۱ اصلاح‌طلب
۲ سارا فلاحی ۲۶۱ ۳۴۹۲۰ اصلاح‌طلب
دهلران و دره شهر و آبدانان و بدره* تعداد آرای مأخوذه ۷۹۱۸۵
۱ اسدالله چراغی ۲۴ ۳۱۵۹۵ مستقل
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۳ نفر

حوزه‌های انتخابیه بوشهر

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

بوشهر و گناوه و دیلم* تعداد آرای مأخوذه ۸۵۲۹۶
۱ جعفر پورکبگانی ۱۵۱ ۲۳۰۰۳ اصولگرا شریان
دشتی و تنگستان* تعداد آرای مأخوذه ۷۳۸۵۸
۱ غلامحسین زارعی ۵۱ ۲۰۲۵۷ اصولگرا شریان
دشتستان*تعداد آرای مأخوذه ۷۶۰۵۲
۱ ابراهیم رضایی ۴۲ ۴۳۶۲۹ اصولگرا شانا
کنگان و دیر و جم و عسلویه*تعداد آرای مأخوذه ۸۳۳۴۲
۱ موسی احمدی ۱۲۷ ۱۱۹۱۶۵ اصولگرا شریان
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه تهران
 

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

وضعیت لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

تهران و شمیرانات و اسلامشهر و ری و پردیس
۱ سیدمحمود نبویان ۸۴۸۹ ۵۹۷۷۷۰ منتخب شانا/اُمنا
۲ امیرحسین ثابتی منفرد ۲۸۷۵ ۴۸۷۹۸۲ منتخب اُمنا
۳ حمید رسایی ۴۳۲۵ ۴۸۵۷۱۱ منتخب اُمنا
۴ محمدباقر قالیباف ۶۷۵۲ ۴۴۷۹۰۵ منتخب شانا
۵ رضا تقی‌پور انوری ۲۷۹۷ ۴۲۴۹۴۵ منتخب شانا
۶ روح الله ایزدخواه ۱۹۷۳ ۴۰۷۳۰۳ منتخب اُمنا
۷ مرتضی آقاتهرانی ۱۷۱۵ ۴۰۵۷۰۷ منتخب شانا
۸ منوچهر متکی ۷۴۶۲ ۴۰۴۶۱۵ منتخب شورای وحدت
۹ اسماعیل کوثری ۷۲۳۸ ۳۸۶۷۷۳ منتخب شانا 
۱۰ مهدی کوچک‌زاده ۷۲۴۱ ۳۶۶۲۱۶ منتخب اُمنا
۱۱ سیدعلی یزدی‌خواه ۸۹۹۱ ۳۳۳۳۰۸ منتخب اُمنا
۱۲ علی خضریان ۳۷۸۳ ۳۳۳۱۰۳ منتخب شانا
۱۳ مالک شریعتی ۵۲۹۲ ۳۳۱۵۱۰ منتخب شانا
۱۴ کامران غضنفری ۶۳۷۷ ۳۱۶۳۷۴ منتخب اُمنا
۱۵ احمد نادری
ابراهیم عزیزی
پیمان فلسفی
سمیه رفیعی
ابوالفضل ظهره‌وند
حسین نجابت
عبدالحسین روح‌الامینی
محمد سراج
ابوالقاسم جراره
زهره‌سادات لاجوردی
زینب قیصری
علیرضا سلیمی
ریحانه اخلاقی
زهره طبیب‌زاده نوری
صالح اسکندری
محمدحسین حسین‌زاده بحرینی
مرحله دوم
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
پاکدشت
۱ فرهاد بشیری ۱۲۹ ۳۰۵۸۲ منتخب
دماوند و فیروزکوه
۱ شاهرخ رامین ۱۶۵ ۱۷۸۱۲ منتخب شورای ائتلاف
رباط کریم و بهارستان
۱ حسن قشقاوی ۲۷۱ ۴۶۳۴۱ منتخب شورای ائتلاف
شهریار، قدس و ملارد
۱ حسین حق‌وردی ۲۴۳ ۵۶۵۲۹ منتخب شورای ائتلاف
ورامین، پیشوا و قرچک
۱ مهدی زمانی‌افشار ۱۶۵ ۳۰۴۶۳ منتخب
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۳۵ نفر

حوزه‌های انتخابیه چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

شهرکرد، بن و سامان* تعداد آرای مأخوذه ۱۰۱۳۳۷
۱ احمد راستینه هفشجانی ۱۷۶ ۳۳۷۲۰ اصولگرا شانا
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار*تعداد آرای مأخوذه ۹۴۱۱۲
۱ حمیدرضا عزیزی فارسانی ۲۶۲ ۲۴۴۳۱ اصولگرا
بروجن*تعداد آرای مأخوذه ۴۰۶۶۷
۱ غلامرضا میرزایی ۱۹۳ ۱۰۶۱۵ اصولگرا جبهه پایداری
لردگان، خانمیرزا و فلارد*تعداد آرای مأخوذه ۱۳۳۸۸۳
۱ سیدروح‌الله موسوی ۲۴۹ ۵۶۸۵۰ اصولگرا شریان/صدای ملت/ شانا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرا

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

بیرجند، درمیان و خوسف *تعداد آرای مأخوذه ۱۴۳۴۳۰
۱ علی مولوی‌حقیقی و سیدحسن هاشمی مرحله دوم
نهبندان و سربیشه* تعداد آرای مأخوذه ۵۳۴۶۵
۱ مصطفی نخعی ۴۷ ۳۱۹۴۰ مستقل
قائنات و زیر کوه* تعداد آرای مأخوذه ۷۲۷۶۹
۱ سلمان اسحاقی ۱۸ ۳۳۲۰۰ اصولگرا شریان
فردوس و سرایان و طبس و بشرویه* تعداد آرای مأخوذه ۸۶۷۵۳
۱ محمد نصیری ۱۹۶ ۲۵۹۴۳ اصولگرا شریان
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

مشهد و کلات* تعداد آرای مأخوذه ۷۸۷۳۶۳
۱ نصرالله پژمانفر ۱۳۲۹ ۳۸۷۴۱۰ اصولگرا
۲ میثم ظهوریان ۱۷۸۴ ۲۷۹۶۲۲ اصولگرا
۳ علی‌اصغر نخعی‌راد ۲۳۱۷ ۲۲۰۴۶۶ اصولگرا
۴ احسان عظیمی‌راد، کاظم معتمدی‌فر، حسنعلی اخلاقی امیری و جواد کریمی‌قدوسی مرحله دوم
۵
تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد*تعداد آرای مأخوذه ۱۵۳۵۸۳
۱ عثمان سالاری ۱۶۳ ۷۶۱۰۲ اصلاح‌طلب
تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه* تعداد آرای مأخوذه ۱۳۸۴۰۵
۱ محسن زنگنه ۱۶۳ ۷۲۳۱۸ اصولگرا
چناران و طرقبه شاندیز و گلبهار*تعداد آرای مأخوذه ۷۸۷۰۸
۱ حسین امامی‌راد ۱۲۷ ۲۹۹۲۳ اصولگرا
خواف و رشتخوار*  تعداد آرای مأخوذه ۹۹۸۵۳
۱ امیرتوکلی رودی ۱۵۹ ۴۸۵۷۵ اصلاح‌طلب اهل سنت/حمایت اعتدالیون
درگز*تعداد آرای مأخوذه ۳۱۵۷۶
۱ حسین محمدزاده ۱۷۸ ۱۴۸۹۴ اصولگرا شریان
سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن و ششتمد*تعداد آرای مأخوذه ۱۶۲۷۶۸
۱ محمدرضا محسنی‌ثانی ۲۵۷ ۴۰۵۶۶ مستقل صدای ملت
۲ بهروز محبی نجم‌آبادی ۲۵۶ ۵۰۶۸۴ اصولگرا
فریمان و سرخس و بخش‌های احمد آباد و رضویه*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۱۳۶۳
۱ سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی ۱۸۲ ۳۸۵۸۳ اصولگرا شریان
قوچان و فاروج*تعداد آرای مأخوذه ۸۵۵۵۵
۱ علی آذری ۱۷ ۲۷۹۹۱ اصولگرا
کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ*تعداد آرای مأخوذه ۱۳۳۹۲۱
۱ جواد نیک‌بین ۲۳۴ ۴۳۵۲۳ اصولگرا
گناباد و بجستان*تعداد آرای مأخوذه ۵۷۳۵۶
۱ هادی محمدپور ۱۷۹ ۱۷۷۶۹ مستقل
نیشابور و فیروزه و زبرخان  میان جلگه*تعداد آرای مأخوذه ۱۶۸۸۷۷
۱ یحیی سلیمانی ۱۹۱ ۵۱۵۷۷ اصولگرا
۲ محمد رستمی ۱۷۵ ۴۴۱۱۴ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۸نفر

حوزه‌های انتخابیه خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

اسفراین و بام صفی‌آباد* تعداد آرای مأخوذه ۶۱۲۵۴
۱ هادی قوامی ۳۷ ۳۶۰۷۲ اصلاح‌طلب صدای ملت
شیروان* تعداد آرای مأخوذه ۵۹۳۴۰
۱ عباس قدرتی ۵۸ ۱۴۹۶۵ اصولگرا
بجنورد و مانه و سملقان و جاجرم و گرمه و راز و جرگلان*تعداد آرای مأخوذه ۲۰۰۲۶۱
۱ محمدمهدی شهریاری ۲۳۷ ۷۶۰۶۷ اصلاح‌طلب صدای ملت(اعتدال)
۲ محمد پاک‌مهر ۱۵۱ ۵۰۳۸۷ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه خوزستان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

اهواز و باوی و حمیدیه و کارون *تعداد آرای مأخوذه ۳۳۲۷۸۰
۱ مجتبی یوسفی ۷۵۹ ۹۴۴۸۸
۲ سیدمحسن موسوی‌زاده ۶۹۸ ۸۱۹۴۳
۳ محمد امیر ۱۶۴ ۷۸۴۳۱
آبادان*تعداد آرای مأخوذه ۹۰۱۴۹
۱ جلیل مختار ۶۳۹ ۲۰۵۷۶ اصولگرا
۲ جواد سعدون زاده مرحله دوم
صادق کمایی
سیدمحمد مولوی
سید امیر موسوی
اندیمشک* تعداد آرای مأخوذه ۸۶۰۸۰
۱ جهانبخش غلاوند ۵۶ ۴۷۳۶۵
ایذه و باغ ملک و دزپارت و صیدون* تعداد آرای مأخوذه ۱۳۳۰۴۴
۱ فرشاد ابراهیم‌پور ۱۲۳ ۵۰۵۸۴ اصولگرا شانا/ شریان
بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی* تعداد آرای مأخوذه ۱۰۳۵۴۶
۱ امیر حیات مقدم ۱۴۸ ۴۶۷۴۴ اصولگرا شریان
بهبهان و آغاجار*تعداد آرای مأخوذه ۷۷۱۹۴
۱ محمدطلا مظلومی ۷۱ ۲۶۷۹۰ اصولگرا شانا
خرمشهر*تعداد آرای مأخوذه ۶۰۵۸۳
۱ مصطفی مطورزاده ۱۹۳ ۱۳۴۵۴ اصولگرا شریان
دزفول*تعداد آرای مأخوذه ۱۴۸۶۲۶
۱ عباس پاپی‌زاده ۱۳۹ ۶۶۵۲۵ اصولگرا شریان
دشت آزادگان و هویزه*تعداد آرای مأخوذه ۷۷۸۰۸
۱ مجید داغری ۲۹ ۲۹۶۳۷ اصولگرا شریان
رامهرمز و رامشیر*تعداد آرای مأخوذه ۸۶۷۷۶
۱ ابراهیم متینیان و امیرحسین نظری مرحله دوم
شادگان*تعداد آرای مأخوذه ۶۹۹۸۰
۱ هاشم خنفری‌پورجعفری ۳۴ ۲۷۰۷۳ اصولگرا شریان
شوش و کرخه*تعداد آرای مأخوذه ۹۶۱۹۶
۱ محمدکعب عمیر ۵۴ ۳۴۱۱۷ مستقل
شوشتر و گتوند*تعداد آرای مأخوذه ۹۲۸۸۲
۱ سیدمحمدسادات ابراهیمی ۱۵۹ ۴۶۲۰۰ اصولگرا
مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا*تعداد آرای مأخوذه ۸۷۲۲۸
۱ علی عسگرظاهری ۱۸۹ ۲۸۶۹۸ اصولگرا شریان
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۸نفر

حوزه‌های انتخابیه زنجان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

زنجان و طارم*تعداد آرای مأخوذه ۱۶۹۰۹۲
۱ مصطفی طاهری ۲۹۱ ۴۶۵۶۸ اصولگرا
۲ نبی‌الله محمدی و محمد اسماعیلی مرحله دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیه* تعداد آرای مأخوذه ۷۶۸۷۲
۱ منصور علیمردانی ۵۸ ۲۳۸۶۴ اصولگرا
خدابنده*تعداد آرای مأخوذه ۹۳۴۹۰
۱ سعید رفیعی و احمد بیگدلی مرحله دوم
ماه‌نشان و ایجرود* تعداد آرای مأخوذه ۳۹۷۹۶
۱ سیدجمال موسوی ۱۸۳ ۲۰۸۲۱ اصولگرا شریان
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۵ نفر

حوزه‌های انتخابیه سمنان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه* تعداد آرای مأخوذه ۶۴۶۲۰
۱ عباس گلرو ۱۹۲ ۲۹۴۵۵ اصولگرا شریان
دامغان*تعداد آرای مأخوذه  ۳۵۲۷۲
۱ علی اکبر علیزاده‌برمی ۴۹ ۱۱۱۴۷ اصولگرا
شاهرود و میامی*تعداد آرای مأخوذه ۹۲۵۹۵
۱ احمد عجم ۱۶۷ ۳۵۸۴۵ اصولگرا
گرمسار و آرادان*تعداد آرای مأخوذه ۳۰۹۷۷
۱ یاسر عربی ۵۶ ۱۷۶۸۱ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

زاهدان* تعداد آرای مأخوذه ۱۴۸۷۱۷
۱ حسینعلی شهریاری ۲۴۸ ۴۵۵۴۳ اصولگرا شورای ائتلاف
۲ فداحسین مالکی ۲۹۱ ۳۸۵۷۰ اصولگرا شریان
ایرانشهر راسک،  سرباز، دلگان، فنوج، بمپوری‌الشارو بخش‌های بنت و آشار و آهوان* تعداد آرای مأخوذه ۱۸۳۱۳۸
۱ رحم‌دل بامری ۲۷ ۷۰۳۵۹ اصولگرا شریان
چابهار و نیکشهر و کنارک و قصرقند و دشتیاری و زرآباد*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۵۲۶۸
۱ محمدانور بجارزهی ۲۳ ۵۴۰۲۵ اصولگرا
خاش و میرجاوه تفتان و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین*تعداد آرای مأخوذه ۷۱۸۳۰
۱ علی کرد ۵۴ ۳۰۴۵۸ اصولگرا
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون*تعداد آرای مأخوذه ۱۵۶۳۰۹
۱ محمد سرگزی ۱۶۴ ۴۸۷۹۱ اصولگرا شریان
۲ فرهاد شهرکی ۱۷۳ ۴۰۸۵۰ اصلاح‌طلب
سراوان،سیب و سوران و مهرستان و گلشن* تعداد آرای مأخوذه ۸۸۱۸۴
۱ محمد نوردهانی ۲۸ ۳۱۱۰۹ مستقل
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۸ نفر

حوزه‌های انتخابیه فارس

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

شیراز و زرقان*تعداد آرای مأخوذه۲۸۹۰۴۲
۱ روح‌الله نجابت ۸۷۴ ۷۸۳۵۱ اصولگرا
۲ جعفر قادری ۷۱۴ ۵۹۰۶۲ اصولگرا
۳ علیرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی، اسماعیل حسینی و رحمت‌الله مرزوقی مرحله دوم
۴
آباده و بوانات و خرم بید و سرچهان*تعداد آرای مأخوذه ۷۸۵۸۹
۱ رحیم زارع ۱۶۷ ۲۲۵۷۰ اصولگرا
نی‌ریز و استهبان و بختگان*تعداد آرای مأخوذه ۸۰۷۰۵
۱ فرهاد طهماسبی ۱۸۱ ۳۳۵۱۵ اصولگرا
اقلید*تعداد آرای مأخوذه ۵۳۲۹۷
۱ مسلم صالحی ۲۶ ۱۴۲۳۳ اصولگرا شریان
جهرم و خفر*تعداد آرای مأخوذه ۷۲۹۰۶
۱ محمدرضا رضایی کوچی ۱۴۸ ۵۴۸۱۰ اصولگرا
داراب و زرین دشت*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۳۱۴۷
۱ محمدجواد عسگری ۵۹ ۴۲۰۱۰ اصولگرا
سپیدان و بیضاء*تعداد آرای مأخوذه ۴۹۱۷۷
۱ اردلان اکبرپور ۲۵۹ ۱۴۴۶۹ اصولگرا
سروستان و کوار و خرامه* تعداد آرای مأخوذه ۸۰۴۳۴
۱ غلامرضا توکل ۱۳۱ ۲۰۶۵۶ اصولگرا شریان
فسا*تعداد آرای مأخوذه ۶۹۱۵۹
۱ حسنعلی محمدی ۱۹۴ ۱۴۷۳۶ اصولگرا
فیروزآباد و فراشبند و قیروکارزین*تعداد آرای مأخوذه ۹۷۶۹۴
۱ محمدمهدی فروردین ۱۸۵ ۳۶۶۴۶ اصولگرا
کازرون وکوه چنار* تعداد آرای مأخوذه ۱۱۲۷۱
۱ غلامرضا دهقان ناصرآبادی ۱۵۸ ۳۸۳۱۳
لارستان و خنج و گراش و اوزو جویم*تعداد آرای مأخوذه ۹۱۸۶۲
۱ علاءالدین بروجردی ۲۵ ۳۹۹۲۴ اصولگرا
لامرد و مهر* تعداد آرای مأخوذه ۸۱۸۱۳
۱ سید موسی موسوی ۸۴ ۲۲۱۶۷ اصولگرا
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۷۴۸۱
۱

اسفندیار عبدالهی

و سیروس سجادیان

مرحله دوم
ممسنی و رستم* تعداد آرای مأخوذه ۱۰۲۴۹۹
۱ امید نصیبی ۲۱۲ ۳۷۲۱۱ اصولگرا شانا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۸ نفر

حوزه‌های انتخابیه قزوین

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

قزوین و آبیک و البرز* تعداد آرای مأخوذه ۲۰۲۳۵۳
۱ سالار ولایتمدار ۴۵۶ ۶۰۰۲۹ اصولگرا
۲ فاطمه محمدبیگی ۳۹۸ ۵۲۷۵۴ اصولگرا
بوئین زهرا و آوج*تعداد آرای مأخوذه ۶۰۸۳۰
۱ روح‌الله عباسپور ۱۶۹ ۲۲۰۰۳ اصولگرا شانا
تاکستان*تعداد آرای مأخوذه ۵۷۴۴۲
۱ عباس بیگدلی ۲۴ ۲۳۷۰۳ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

حوزه‌های انتخابیه قم

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

قم، کهک جعفرآباد* تعداد آرای مأخوذه ۳۸۹۷۵۵
۱ مجتبی ذوالنوری ۶۹۹ ۱۴۹۲۸۳ اصولگرا مجمع جوانان انقلابی قم/ شریان
۲ منان رئیسی ۷۳۳ ۱۰۵۱۴۷ اصولگرا مجمع جوانان انقلابی قم
۳ قاسم روانبخش ۷۲۹ ۷۸۵۴۵ اصولگرا جبهه پایداری/ شریان
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۳ نفر

حوزه‌های انتخابیه کردستان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

سنندج، دیواندره کامیاران* تعداد آرای مأخوذه۱۱۲۹۰۸
۱ سالار مرادی ۲۶۸ ۲۵۲۳۴ اصلاح‌طلب
۲ محسن فتحی ۲۳۱ ۲۴۳۸۳ مستقل
بیجار* تعداد آرای مأخوذه ۳۵۶۹۵
۱ علیرضا زندیان ۱۵۸ ۱۰۴۰۳ اصولگرا
سقز و بانه*تعداد آرای مأخوذه ۶۵۰۹۶
۱ محسن بیگلری ۶۴ ۱۶۳۳۵ مستقل
قروه دهگلان*تعداد آرای مأخوذه ۷۰۱۶۳
۱ محمدرسول شیخی‌زاده ۱۵۳ ۱۷۴۵۸ اصولگرا
مریوان سروآباد*تعداد آرای مأخوذه ۵۰۷۱۹
۱ امید کریمیان ۱۸۶ ۱۱۰۶۷ اصلاح‌طلب
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۶ نفر

حوزه‌های انتخابیه کرمان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

کرمان و راور*تعداد آرای مأخوذه۲۲۴۸۵۹
۱ شهباز حسن‌پور بیگلری ۱۸۲ ۷۴۲۱۹
۲ مجید دوستعلی ۳۹۷ ۷۱۵۶۶ اصولگرا شریان
بافت و رابر و ارزوئیه*تعداد آرای مأخوذه ۶۵۳۵۳
۱ یاسر سلیمانی ۱۶۲ ۲۴۹۱۱ مستقل
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر*تعداد آرای مأخوذه ۱۳۹۱۸۲
۱ موسی غضنفرآبادی ۴۹ ۶۸۳۵۴ اصولگرا
جیرفت و عنبرآباد*تعداد آرای مأخوذه ۱۴۲۵۹۲
۱ بهنام سعیدی ۵۲ ۳۷۶۲۱ اصولگرا
رفسنجان و انار*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۷۲۶۹
۱ احمد انارکی محمدی ۱۴۱ ۵۶۴۹۲ اصلاح‌طلب صدای ملت
زرند و کوهبنان*تعداد آرای مأخوذه ۶۴۱۲۶
۱ عبدالحسین همتی سراپرده ۲۱۷ ۲۸۳۴۴ مستقل
سیرجان و بردسیر*تعداد آرای مأخوذه ۱۰۴۳۰۷
۱ محمد معتمدی‌زاده  ۶۷ ۵۳۷۱۵ اصولگرا شریان
شهر بابک*تعداد آرای مأخوذه ۳۳۸۷۶
۱ غلامرضا نویدی ۷۳ ۱۸۳۰۲ اصولگرا
کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج، فاریاب و جازموریان* تعداد آرای مأخوذه ۱۵۸۷۱۲
۱ منصور شکراللهی ۵۲ ۸۲۵۸۶ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۰ نفر

حوزه‌های انتخابیه کرمانشاه

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

کرمانشاه* تعداد آرای مأخوذه ۲۴۳۷۴۵
۱ محمد رشیدی ۲۹۱ ۶۱۰۵۸ اصولگرا
۲ عبدالرضا مصری، جهانبخش امینی، ابراهیم رحیمی زنگنه و فضل الله رنجبر مرحله دوم
۳

اسلام‌آباد غرب و دالاهو* تعداد آرای مأخوذه ۷۶۳۲۵

۱ مجتبی بخشی‌پور ۱۳۶ ۳۰۵۳۷ اصولگرا
پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر*تعداد آرای مأخوذه ۶۷۲۹۷
۱ رستگار یوسفی ۷۵ ۲۵۷۷۱ اصولگرا شریان
سنقر*تعداد آرای مأخوذه ۴۵۴۳۱
۱ سیدجواد حسینی‌کیا ۳۲ ۱۱۰۱۲ اصولگرا شریان/ شانا
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب* تعداد آرای مأخوذه ۷۶۸۰۲
۱ فتح‌االله‌حسینی ۳۱ ۳۸۴۳۴ اصولگرا شانا/شریان
کنگاور، صحنه و هرسین* تعداد آرای مأخوذه ۱۰۱۹۱۶
۱ وحید احمدی ۱۵ ۳۲۵۷۶ اصولگرا

شانا/شریان

مجموع حوزه‌های انتخابیه ۸ نفر

حوزه‌های انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

بویراحمد و دنا و مارگون* تعداد آرای مأخوذه ۱۹۰۵۶۹
۱ محمد بهرامی ۱۳۵ ۷۱۷۴۷ اصلاح‌طلب صدای ملت
 کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده* تعداد آرای مأخوذه ۱۱۵۶۲۲
۱ سید محمد موحد ۱۹۳ ۴۸۳۴۵ اصولگرا
گچساران و باشت*تعداد آرای مأخوذه۶۸۲۱۷
۱ غلامرضا تاجگردون ۲۵ ۴۱۱۶۷ اصلاح‌طلب صدای ملت
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۳ نفر

حوزه‌های انتخابیه گلستان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

گرگان و آق قلا*تعداد آرای مأخوذه ۲۰۴۸۵۰
۱ رمضانعلی سنگدوینی ۲۵۶ ۵۴۸۴۳ مستقل
۲ عبدالغفور امان‌زاده ۱۳۵ ۵۱۵۸۲ اصلاح‌طلب
رامیان و آزادشهر*تعداد آرای مأخوذه ۷۳۴۹۱
۱ جمشید قائم‌مقام ۱۷۸ ۱۸۶۵۹ مستقل
علی آباد کتول*تعداد آرای مأخوذه ۶۸۴۰۵
۱ رحمت‌الله نوروزی ۶۵ ۳۲۷۸۷ اصولگرا
کردکوی و ترکمن و بندر گز و گمیشان*تعداد آرای مأخوذه ۱۲۰۱۶۵
۱ عبدالجلال ایری ۱۳۵ ۲۶۸۲۶ اصولگرا
گنبد کاووس*تعداد آرای مأخوذه ۱۲۲۲۳۱
۱ عبدالحکیم آق کاکلی
و قرجه طیار
مرحله دوم
مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش* تعداد آرای مأخوذه ۱۴۱۷۷۳
۱ سیدنجیب حسینی ۱۵۷ ۵۴۳۳۶ مستقل
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۷ نفر

 حوزه‌های انتخابیه گیلان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

رشت و خمام* تعداد آرای مأخوذه ۱۵۷۹۳۹
۱ جبار کوچکی‌نژاد ۶۸۴ ۴۵۶۱۴ اصولگرا شریان/ شانا
۲ مهدی فلاح ۶۶۷ ۳۴۶۸۲ اصولگرا شریان/ شانا
۳ محمدرضا احمدی‌سنگر ۵۱۴ ۳۲۲۷۳ اصولگرا
آستارا*تعداد آرای مأخوذه ۴۸۴۲۵
۱ ولی داداشی ۲۷ ۱۶۴۷۴ اصولگرا شریان
آستانه اشرفیه*تعداد آرای مأخوذه ۳۲۶۴۴
۱ ابراهیم نجفی‌اسپیلی ۵۴ ۱۷۴۹۰ اصولگرا
بندرانزلی*تعداد آرای مأخوذه ۳۰۹۴۳
۱ احمد دنیامالی ۳۶ ۸۱۴۷ اصلاح‌طلب
رودبار*تعداد آرای مأخوذه ۴۳۹۳۶
۱ مهرداد گودرزوند چگینی ۵۸ ۱۸۷۸۸ اصولگرا
رودسر و املش*تعداد آرای مأخوذه ۷۱۷۲۴
۱ محمد علی جانی ۱۷۹ ۱۸۵۸۷ اصولگرا
صومعه سرا*تعداد آرای مأخوذه ۶۰۲۶۰
۱ سعید رحمت‌زاده ۲۶ ۲۴۷۶۰ اصولگرا  شریان
طوالش، رضوانشهر و ماسال*تعداد آرای مأخوذه ۱۳۹۴۱۱
۱ یاسر اسلامدوست ۱۲۵ ۴۴۱۶۱ اصلاح‌طلب
فومن و شفت*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۷۵۶۵
۱ سیدکریم معصومی خسروآبادی ۶۴ ۲۲۰۵۵
لاهیجان و سیاهکل*تعداد آرای مأخوذه ۵۵۸۱۰
۱ سلمان زارع ۱۶۱ ۱۹۰۲۳ اصولگرا
لنگرود*تعداد آرای مأخوذه ۵۱۷۴۱
۱ مهرداد لاهوتی ۵۷ ۲۴۹۳۶ مستقل صدای ملت(اعتدال)
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۳  نفر

حوزه‌های انتخابیه لرستان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

خرم‌آباد و چگنی* تعداد آرای مأخوذه ۱۹۳۳۹۰
۱ محمدرضا ملک‌شاهی، رضا سپه‌وند مرحله دوم
۲ قدرت‌الله ایمانی و هادی هاشمی‌نیا
الیگودرز * تعداد آرای مأخوذه ۶۳۱۶۴
۱ حمیدرضا گودرزی ۱۸۲ ۲۲۸۷۵ اصلاح‌طلب
بروجرد*تعداد آرای مأخوذه ۸۴۸۸۳
۱ عباس گودرزی ۲۴۷ ۲۷۱۴۰ اصولگرا
۲ فاطمه مقصودی ۲۷۲ ۱۷۳۴۳ اصولگرا
پلدختر و معمولان*تعداد آرای مأخوذه ۴۶۲۴۷
۱ سیدحمیدرضا کاظمی ۲۸ ۲۳۱۸۲ اصولگرا
دلفان و سلسله*تعداد آرای مأخوذه ۱۰۹۴۳۵
۱ محمدحسین محمدی ۶۴ ۴۳۴۴۵ اصولگرا شریان
دورود و ازنا*تعداد آرای مأخوذه ۸۲۶۵۱
۱ روح‌الله لک‌علی‌آبادی ۱۹۶ ۱۸۹۳۱ اصولگرا
کوهدشت و رومشکان*تعداد آرای مأخوذه ۱۰۷۷۰۷
۱ علی امامی‌راد ۱۳۱ ۳۳۲۴۲ اصلاح‌طلب
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۹ نفر

حوزه‌های انتخابیه مازندران

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

ساری و میاندورود*تعداد آرای مأخوذه ۱۷۱۹۱۵
۱ عالیه زمانی کیاسری ۱۹۱ ۵۵۴۳۲ اصولگرا شریان
۲ علی بابایی ۱۳۶ ۵۰۳۱۷ اصولگرا شریان
آمل*تعداد آرای مأخوذه ۱۰۱۳۵۶
۱ رضا حاجی‌پور ۱۵۲ ۲۸۴۱۵ مستقل شریان
بابل*تعداد آرای مأخوذه ۱۵۸۲۹۶
۱ حسن نتاج صلحدار ۱۵۲ ۶۹۰۷۲ اصولگرا شانا/ شریان
۲ احمد فاطمی ۱۹۴ ۴۰۹۳۶ اصلاح‌طلب
بابلسر و فریدونکنار*تعداد آرای مأخوذه ۶۴۷۴۶
۱ علی‌اصغر باقرزاده ۱۸ ۴۲۲۸۸ اصولگرا
بهشر، نکا و گلوگاه*تعداد آرای مأخوذه ۱۱۳۳۴۲
۱ غلامرضا شریعتی ۱۶۳ ۳۸۰۰۷ اصولگرا
تنکابن، رامسر و عباس‌آباد*تعداد آرای مأخوذه ۷۰۷۹۳
۱ سیدشمس‌الدین حسینی ۲۵ ۴۵۳۹۸ اصولگرا شانا/ شریان
قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی*تعداد آرای مأخوذه ۱۴۱۹۷۵
۱ عمران عباسی، مصطفی معلمی، کمال علیپور و علی کشوری مرحله دوم
نور و محمودآباد*تعداد آرای مأخوذه ۷۹۷۵۳
۱ عبدالوحید فیاضی ۱۷۳ ۲۳۲۹۰ اصولگرا شانا/ شریان
نوشهر، چالوس و کلاردشت*تعداد آرای مأخوذه ۹۳۱۶۷
۱ کامران پولادی ۲۳ ۲۷۳۴۹ اصلاح‌طلب
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۱۲ نفر

حوزه‌های انتخابیه مرکزی

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

اراک، کمیجان و خنداب*تعداد آرای مأخوذه  ۲۶۳۵۵۶
۱ محمد جمالیان ۱۶۲ ۳۴۲۳۴ اصلاح‌طلب صدای ملت
۲ نادرقلی ابراهیمی ۳۸۴ ۳۹۵۶۱
تفرش، آشتیان و فراهان*تعداد آرای مأخوذه ۳۰۸۶۵
۱ ولی الله بیاتی ۱۴۱ ۱۱۷۳۹ اصولگرا
خمین*تعداد آرای مأخوذه ۳۶۱۵۷
۱ محمد بیات ۱۳۴ ۸۲۵۳ اصولگرا
ساوه و زرندیه*تعداد آرای مأخوذه ۸۷۴۵۷
۱ محمد سبزی ۱۶۲ ۱۸۰۸۸ اصولگرا
شازند*تعداد آرای مأخوذه ۴۴۴۹۱
۱ هوشنگ هادیان‌پور ۲۱۲ ۱۰۳۷۸
محلات و دلیجان*تعداد آرای مأخوذه ۲۱۴۶۱
۱ محمد جلالی ۲۱ ۵۴۹۳ اصولگرا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۷ نفر

حوزه‌های انتخابیه هرمزگان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

بندرعباس، قشم، بوموسی، حاجی‌آباد و خمیر*تعداد آرای مأخوذه ۲۴۹۰۸۷
۱ احمد مرادی ۲۵۸ ۹۵۲۳۷ اصولگرا
۲ فاطمه جراره ۱۴۶ ۷۰۲۱۴ اصولگرا
۳ محمد آشوری ۱۲۸ ۵۵۱۳۹ اصولگرا طیف لاریجانی
بندر لنگه، بستک و پارسیان*تعداد آرای مأخوذه ۸۲۶۲۹
۱ احمد جباری ۳۲ ۳۸۲۴۲ اصولگرا
میناب و رودان و جاسک و سیرک و بشاگرد*تعداد آرای مأخوذه ۲۰۷۰۳۲
۱ سیدعبدالکریم هاشمی‌نخل‌ابراهیمی ۶۱ ۷۳۷۹۲ اصولگرا شانا
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۵ نفر

حوزه‌های انتخابیه همدان

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

همدان و فامنین*تعداد آرای مأخوذه ۲۰۶۵۷۶
۱ حمیدرضا حاجی‌بابایی ۱۷۳ ۵۸۳۴۹ اصولگرا شانا/شریان
۲ عباس صوفی ۲۵۸ ۴۷۹۳۴ مستقل
اسد آباد*تعداد آرای مأخوذه ۳۷۶۷۸
۱ اکبر رنجبرزاده ۳۲ ۱۶۰۷۱ اصولگرا شانا/ شریان
بهار و کبودراهنگ*تعداد آرای مأخوذه ۹۵۷۱۷
۱ فتح‌الله توسلی ۱۴۲ ۳۸۱۹۵ مستقل گرایش اصلاح‌طلبی
تویسرکان*تعداد آرای مأخوذه ۳۵۶۴۸
۱ محمدمهدی مفتح ۷۳ ۱۰۳۹۲ اصولگرا شانا/ شریان
رزن و درگزین*تعداد آرای مأخوذه ۵۵۰۳۴
۱ ابوالحسن مصطفوی ۷۹ ۱۶۰۲۸ اصولگرا شانا
ملایر*تعداد آرای مأخوذه ۸۸۲۵۵
۱ احد آزادی‌خواه  ۵۱۷ ۲۲۸۹۷ اصولگرا
۲ حسین احمدی مرحله دوم
احمد آریایی‌نژاد
نهاوند*تعداد آرای مأخوذه ۷۳۵۰۸
۱ علیرضا نثاری ۸۱ ۱۸۴۴۶ مستقل
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۹ نفر

حوزه‌های انتخابیه یزد

حوزه انتخابیه

ردیف

نام نام خانوادگی

کدانتخاباتی

تعداد آرای کسب‌شده

گرایش لیست حامی

آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رأی/ چه کسانی از سراسر کشور وارد خانه ملت شدند+ تعداد آرا و گرایش‌ها

یزد و اشکذر و زارچ بخش ندوشن*تعداد آرای مأخوذه ۱۵۷۳۷۶
۱

محمدصالح جوکار

۱۶۴ ۸۱۶۳۴ اصلاح‌طلب شانا/ شریان
اردکان*تعداد آرای مأخوذه ۳۳۶۳۴
۱ مصطفی پوردهقان ۱۹ ۱۲۲۷۱ اصلاح‌طلب صدای ملت(اعتدال)
مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد و مروست* تعداد آرای مأخوذه ۸۴۲۱۰
۱ محمدرضا صباغیان بافقی ۱۸۱ ۲۳۴۸۵ مستقل صدای ملت
تفت و میبد* تعداد آرای مأخوذه ۵۳۷۲۸
۱ سیدجلیل میرمحمدی ۲۱۴ ۱۹۹۹۴
مجموع حوزه‌های انتخابیه ۴ نفر

اقلیت‌های مذهبی

ردیف

نام اقلیت نام نام خانوادگی کد انتخاباتی تعداد آرا وضعیت گرایش
۱

ارامنه جنوب

گغارد منصوریان ۱۰۳۵ منتخب
۲

ارامنه شمال

آرا شاوردیان ۱۷ ۵۰۵۸ منتخب
۳

زرتشتیان

بهشید برخوردار ۱۶ ۱۰۲۱ منتخب

۴

کلیمیان همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱۷ ۱۴۰۶ منتخب
۵

مسیحیان‌آشوری‌وکلدانی

شارلی انویه تکیه ۱۶ ۲۲۶۸ منتخب

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط صدای تبریز – جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید