حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان طی حکمی سیروس علیزاده را به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:
نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی منصوب می شوید. روابط عمومی به عنوان پیشخوان خدمات اداره کل وظیفه اطلاع رسانی، تبلیغات، انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم و مسئولان را بر عهده دارد. انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت های موجود در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی و برنامه های اداری کل نسبت به اجرای امور محوله ذیل توجه جدی معمول دارید:
۱_ همکاری و تعامل مناسب و مطلوب با رسانه ها و سایتهای خبری
۲_ گسترش و تبیین رویکرد تحلیل گرا در روابط عمومی مبتنی بر رصد دقیق فضای فکری و فرهنگی جامعه
۳_ توسعه روابط عمومی الکترونیک با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات و تسریع در امر اطلاع رسانی و ارتقاء جایگاه پاسخگویی اداره کل
۴_ اتخاذ شیوه‌های مناسب برای ارتقاء کمی و کیفی ارتباطات درون و برون سازمانی اداره کل
۵_ اطلاع رسانی و روشنگری به منظور ایجاد و تقویت ارتباط و هماهنگی بین رسانه ملی و گروه های اجتماعی موثر بر کارآمدی و اثربخشی فعالیتهای اداره کل
۶_ مطالعه و بررسی و رعایت موازین لازم برای برنامه های انتشاراتی و اطلاعات
۷_ تهیه نشریات تبلیغاتی فنی و بولتن های داخلی و نظارت بر انتشارات داخلی
۸_ انجام امور مربوط به برگزاری جشن های محلی، اجرای برنامه های رادیویی و تلویزیونی و یا مصاحبه با مقامات مربوطه
۹_ توجه و اجرای دقیق آیین‌نامه‌ نحوه فعالیت، وظایف و اختیارات روابط عمومی دستگاههای اجرایی مصوبه هیئت وزیران

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات، ایجاد بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب باشان والای مردم شریف استان و فراهم نمودن امکانات سمعی و بصری مناسب در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید. سیروس علیزاده پیش از این به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان های آذرشهر و بستان آباد و بخش گوگان مشغول به فعالیت بود.

همچنین در این مراسم از زحمات محمد سلیمی مسئول پیشین روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تقدیر به عمل آمد.