شنبه, ۲ تیر ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-06-22
تبلیغات
کد خبر: 13008 |
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰ | ارسال توسط :
4 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

ایسنا/کرمانشاه معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه گفت: سالانه ۱.۲ میلیون متر مربع از معابر و کوچه‌های شهر کرمانشاه آسفالت یا لکه‌گیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا اعتصام فر در نشست خبری، عصر امروز (۱۹ اسفند) در تشریح وضعیت آسفالت معابر شهر کرمانشاه گفت: بعضا شاهد گلایه‌های بسیاری از وضعیت آسفالت معابر هستیم و این درحالیست که کارها طبق برنامه در حال انجام است، اما سطح معابر و خرابی آن‌ها به حدی وسیع است که طی یک سال نمی‌توان وضعیت را سامان داد.

وی افزود: طبق بررسی صورت گرفته در سال ۱۴۰۰ از مجموع ۱۴ میلیون متر مربع معابر سطح شهر، شش میلیون مترمربع آن یا فاقد آسفالت بوده و یا آسفالت آن آسیب دیده بود، بنابراین عملا حدود نیمی از معابر سطح شهر یا خاکی بوده یا آسفالت آن‌ها آسیب دیده بود و باید یا آسفالت شده و یا لکه‌گیری و روکش در خصوص آن‌ها انجام شود.

اعتصام فرد با بیان اینکه عمده  مشکل خرابی آسفالت مربوط به کوچه‌های شهر است، گفت: هم اکنون آسفالت ۷۰ درصد کوچه‌های شهر آسیب دیده است.

سالانه ۱.۲ میلیون متر مربع از معابر و کوچه های شهر آسفالت یا لکه‌گیری می‌شود

وی افزود: برای جبران این وضعیت طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در همان سال (۱۴۰۰)، قرار بر این شد طی یک برنامه پنج ساله و تا سال ۱۴۰۵ آسفالت معابر شهر کرمانشاه کامل شود و بتوانیم طی این مدت شش میلیون متر مربع از معابری که آسفالت نشده یا آسفالت آن‌ها دچار مشکل است را سامان دهیم.

اعتصام فر گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته سالانه باید ۱.۲ میلیون متر مربع از معابر شهر آسفالت، روکش و یا لکه‌گیری شود که خوشبختانه طی دو سال گذشته طبق برنامه پی