ستوده نژاد مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: کمپ آموزشی مسئله تا ایده با عنوان نوآوری مشارکتهای اجتماعی در آذربایجان شرقی برپا می شود.

به گزارش صدای تبریز: به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، کمپ آموزشی مسئله تا ایده با عنوان نوآوری مشارکتهای اجتماعی در آذربایجان شرقی برپا می شود.

حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در ادامه گفت: این رویداد، ویژه گروه های جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال است که ایده های خلاقانه ای در جهت توسعه مشارکتهای اجتماعی دارند.

وی در تبیین این رویداد گفت: این رویداد سعی دارد بستری فراهم کند تا جوانان بتوانند ایده های خود در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، رفع مشکلات موجود و بهبود فرآیندهای اجتماعی رامطرح کرده و سپس با بررسی کارشناسی، برترین ایده ها، شناسایی و برای شرکت در اردوهای توانمندسازی منطقه ای دعوت شوند.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی ادامه داد: این رویداد در قالب سلسله کمپ های « مسئله تا ایده » به محوریت آذربایجان شرقی با شرکت جوانان عضو سازمانهای مردم نهاد از استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، آذربایجان غربی و همدان در تیر ماه ۱۴۰۲ اجرا خواهد شد.

گفتنی است؛ گروه های جوانان ۳ تا ۵ نفره در سنین ۱۸ تا ۲۵ سال تا ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند تا با مراجعه به درگاه اینترنتی namaevent.com نسبت به ثبت نام در این رویداد ملی اقدام کنند.

  • نویسنده : علی ثنایی
  • منبع خبر : صدای تبریز