آسان‌ترین و ارزان‌ترین راه برای دریافت گواهینامه ICDL

 مجتمع آموزشی ثنا دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و همچنین سازمان استخدامی کشور مجوز ارائه مدارک معتبر جهت ارائه به هر سازمان دولتی و غیر دولتی را داراست. دوره‎‌های ICDL این مرکز به صورت حضوری و آنلاین با تدریس یکی از مجرب‌ترین و با سابقه ترین مدرسین ICDL کشور برگزار می‌شود.

دوره آموزش ICDL چه دوره‌ای است

ICDL مخفف International Computer Driving Licence است و به‌معنی گواهی‌نامه بین‌المللی کاربری رایانه است.شما در این دوره، قرار است در هفت مرحله با مهارت‌های اصلی رایانه آشنا شوید تا پس از آن بتوانید گلیم خودتان را از آب بیرون بکشد.

ویژگی‌های دوره ICDL :

  • با یادگیری مهارت‌های هفت‌گانه، می‌توانید با رایانه‌تان به‌صورت حرفه‌ای کار کنید و به نیازهای خودتان یا شرکت و اداره‌ای که در آن کار می‌کنید، به بهترین نحو پاسخ دهید.
  • برای شرکت در دوره‌های icdl ، قرار نیست پیش‌نیاز خاصی داشته باشید. در این دوره‌ها مهارت‌های کامپیوتری از ابتدا آموزش داده می‌شوند.
  • آموزش‌ مهارت‌های icdl، در هفت مرحله ۱۳۰ ساعته انجام می‌شود. این گواهی‌نامه در ۱۴۹ کشور جهان اعتبار دارد. این روزها در کل دنیا هیچ مدرک کامپیوتری به‌اندازه icdl ، اعتبار ندارد.
  • مدرک ICDL مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و می‌توان آن را در تمام اداره‌ها و شرکت‌های دولتی یا خصوصی ارائه کرد

چرا باید icdl را یاد بگیریم؟

  • این روزها رقابت برسر شغل نفس‌گیر شده است. هرچه مهارت‌های بیشتری داشته باشید، شانس‌تان برای پیدا کردن یک شغل خوب، بیشتر می‌شود. بنابراین باید تا می‌توانید رزومه قوی‌تری بسازید و مهارت‌های بیشتری یاد بگیرید. گواهی‌نامه icdl یکی از مدارکی است که می‌تواند وزنه‌ی رزومه‌تان را تا حد زیادی سنگین و پربار کند.
  • اگر بخواهید در یکی از اداره‌ها یا شرکت‌های داخلی استخدام شوید باید آشنایی کافی با کامپیوتر داشته باشید. اگر دوره‌های icdl را بگذرانید، بدون‌شک کسی در مورد مهارت‌های رایانه‌ای‌تان شک نمی‌کند و چند پله از کسی که این گواهی‌نامه را ندارد جلوتر خواهید بود.
  • فرقی نمی‌کند بخواهید ایران بمانید یا از کشور خلرج شوید. درهر حال گواهی‌نامه icdlبه دردتان خواهدخورد. برای کار در خارج از کشور می‌توانید مدرک icdl را ترجمه کنید و همراه‌تان ببرید؛ چون همان‌طور که گفتیم این مدرک در ۱۴۹ کشور اعتبار دارد و می‌توانید روی کارایی‌هایش حساب کنید.
  • اگر در شرکت یا اداره‌ای کارمند هستید ولی هنوز گواهی‌نامه icdl ندارید، در سریع‌ترین زمان ممکن برای گذراندن این دوره‌ها اقدام کنید؛ چون اگر روزی بخواهید به ارتقای شغلی فکر کنید این مدرک کامپیوتری به کمک‌تان خواهد آمد.
  • جدا از بحث کار و شغل، این آموزش‌ها برای دانش‌آموزان، دانشجویان، خانم‌های خانه‌دار و… هم مناسب است. قرار نیست مهارت‌های icdl فقط به درد کارمندان بخورد. حتی اگر جزء کسانی هستید که گاهی گذرتان به کامپیوتر می‌افتد باز هم از مزایای این دوره‌ها بهره خواهید برد.