برگزاری دوره آموزش فتوشاپ در آموزشگاه ثنا

دوره متخصص فتوشاپ (آموزش صفرتاصد نرم افزار فتوشاپ)

آموزش صفرتاصد نرم افزار فتوشاپ امروزه یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزار های گرافیکی برای طراحی به شمار میرود.امروزه اکثر طراحان حوضه گرافیک ازاین نرم افزار استفاده می کنند.نرم افزاری که بازار بسیار عالی برای کار و کسب درامد فراهم کرده تا افرادی که به طراحی و خلق اثر علاقه دارند در این زمینه مشغول به کار شوند. رفته رفته این نرم افزار پیشرفت های چشمگیری کرد تا امروز توسط نرم افزار فتوشاپ بتوان هر تصویر هنری را خلق و طراحی کرد.اما همانطور که این نرم افزار پیشرفت کرد یادگیری این نرم افزار هم نیاز به آموزش پیدا کرد و امروز آموزشگاه ثنا .دوره جامع آموزش فتوشاپ که از صفر و بدون دانش ابتدایی بتوان با این نرم افزار شروع به کار کرد و رفته رفته وارد بازار کار شد. را برگزار میکند.

دوره متخصص فتوشاپ با جدیدترین نسخه نرم افزار فتوشاپ تدریس می شود که دوستان میتوانند ازاین دوره استفاده کنند.به جرات میتوان گفت این دوره یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش فارسی نرم افزار فتوشاپ هست

در این دوره همه ابزار ها به همراه همه تنظیمات آنها و تک تک منوها آموزش داده شده است و در انتها همه این مطالب به شکل کاربردی در قالب تهیه قالب های اینستاگرامی ، طراحی جلد کتاب ، طراحی پوستروبنر ، طراحی کارت ویزیت و ست اداری، روتوش ، فتومنتاژ ، طراحی لوگو ، طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن ، آموزش ابزار سه بعدی ، تایپوگرافی و…گفته میشود.

نرم افزار فتوشاپ امروزه کاربردهای فراوانی دارد.شاید یک عده مقصود دیگری را برای آموزش فتوشاپ دنبال میکنند.شاید یک برنامه نویس هستید و قصد دارید فتوشاپ را یادبگیرید تا برای سایت و یا اپلیکیشن خود طراحی رابط کاربری طراحی کنید و یا در یک شرکت برنامه نویسی به عنوان طراح UI استخدام شوید.شاید قصد دارید تا فعالیت جدی خود را در اینستاگرام شروع کنید و برای این کار نیاز به طراحی خاص و خلاقانه قالب های پست اینستاگرام دارید.شاید قصد دارید دوره آموزش فتوشاپ را ببینید و تنها در حوضه روتوش یک فرد موفق شوید تا در آتلیه ها مشغول به کار شوید. و یا شاید به دنبال استخدام در یک شرکت حرفه ای طراحی هستید که بتوانید با خلق آثار هنرمندانه خود علاوه بر کسب درامد از این نرم افزار لذت ببرید.

بدون شک همه اینها زمانی اتفاق می افتد که یک دوره آموزش فتوشاپ کاربردی را پشت سر بگذارید.قطعا یادگیری این نرم افزار بدون دیدن آموزش و رسیدن به سطح پیشرفته کار آسانی نیست.آما در این دوره سعی کردیم تا یک آموزش کامل از نرم افزار فتوشاپ را در اختیار شما بگذاریم تا با طی کردن این دوره و تمرین و تکرار به راحتی آماده ورود به بازار کار شوید.


  • آیا این دوره به پیش نیاز دارد؟

خیر،این دوره نیاز به هیچ گونه دانش اولیه و یا پیش نیازی ندارد وحتی آموزش نصب فتوشاپ هم در دوره داده شده است.دوره صفرتاصد فتوشاپ برای همه دوستان قابل استفاده است.هم برای کسانی که سابقه کار با این نرم افزار را نداشتند چه برای افرادی که با این نرم افزار آشنا هستند.همه افراد میتوانند دوره آموزش فتوشاپ کلیک سایت را ببینند و تبدیل به یک طراح حرفه ای شوند.


  • حداقل سیستم مورد نیاز برای یادگیری فتوشاپ چیست؟

این نرم افزار روی هر سیستمی تقریبا قابل نصب هست منتها برای کارکرد سریع و روان نرم افزار پیشنهاد میشه رم سیستم حداقل ۸ و گرافیک ۲ داشته باشید.داشتن هارد SSD هم به عملکرد این نرم افزار کمک میکنه


  • در این دوره فتوشاپ تا چه سطحی تدریس شده است؟در پایان دوره چه کارهایی میتوانیم با فتوشاپ انجام دهیم؟

از ابتدایی ترین سطح دوره شروع می شود و تا سطح پیشرفته ادامه پیدا میکند و شما در انتهای دوره میتوانید هر طرحی را پیاده سازی کنید.طبیعتا هر دوره استانداردی نیاز به شروع و پایان متناسب دارد.در دوره آموزش فتوشاپ سعی کردیم تدریس را به گونه ای پیش ببریم که در طول دوره پیشرفت خودتان را حس کنید و قطعا روزی که اخرین قسمت این دوره را خواهید دید لبخند به لب خواهید داشت.


  • آیا دوره پروژه محور است؟

بله، بعد از تدریس نرم افزار بصورت کامل پروژه های کاربردی شروع می شود. ابتدا سعی کردیم در این دوره آموزش ابتدا همه ابزارها، تنظیمات، گزینه ها و منوهای فتوشاپ را آموزش بدیم و بعد از تسلط به این ابزارها و کاربردشان آنها را در پروژه های مختلطف به کار بگیریم.قطعا دوره آموزش فتوشاپ کلیک سایت یکی از کاربردی ترین دوره های آموزش فارسی فتوشاپ است.


  • آیا این دوره برای ورود به بازار کار مناسب است؟

قطعا هدف این دوره ورود به بازار کار هست که در پایان دوره و انجام تمرین ها این اتفاق برای کاربر خواهد افتاد.کافی است دوره آموزش فتوشاپ را به ترتیب قسمت ها ببینید و به پایان برسانید.در طول دوره و در انتهای دوره تمرین و طراحی قطعا کمک کننده خواهد بود.


  • مزیت این دوره نسبت به سایر دوره های دیگر چیست؟

در دوره آموزش فتوشاپ کلیک سایت سعی شده تا تمامی قسمت های مختلف نرم افزار فتوشاپ اعم از ابزار ها،تنظیمات و تمامی منوها به شکل کامل تدریس شود. بسیاری از طراحان موفق هم حتی آشنا با برخی از ابزارهای فتوشاپی که دراین دوره تدریس کردیم نیستند و شما می توانید در کمترین زمان ممکن با این دوره تبدیل به یک طراح حرفه ای شوید.نکته دوم انجام پروژه های متعددی هست که در انتهای دوره خواهیم داشت که میتواند دانش شما را تثبیت و تمرین بسیار خوبی برای کاربر باشد

جهت ثبت نام در دوره تخصصی فتوشاپ در مجتمع آموزشی ثنا :

تلفن : ۰۴۱۳۳۲۵۱۷۷۵ – ۰۹۳۹۸۴۵۹۹۸۰

آدرس: تبریز – چایکنار – نرسیده به پل آبرسان بالا تر از کلانتر کوچه – برج عرش – طبقه ۹ – مجتمع فنی آموزشی ثن