با برگزاری فینال رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور، تیم والیبال ساحلی کارگران شرکت داروسازی شهید قاضی تبریز بر روی سکو قهرمانی ایستاد.

به گزارش صدای تبریز: به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به نقل از هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی کارگران کشور جهت حضور در مسابقات جام جهانی در کشور ایتالیا با حضور ۱۴ تیم از سراسر کشور به مدت سه روز به میزبانی شهرستان لاهیجان استان گیلان برگزار شد، که در پایان تیم داروسازی شهید قاضی تبریز با ترکیب پیمان درگاهی، مهدی مختاری، ائلیار محرم زاده و میلاد درگاهی توانست با اقتدار و با نتیجه ۲ بر ۰ در فینال این رقابت ها با غلبه بر تیم میزبان تیم والیبال ساحلی دهکده دکتر خاکی گیلان، قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.

لازم بذکر است این مسابقات انتخابی مسابقات جام جهانی کارگران که از مورخه ۱۴ لغایت ۱۹ شهریور ماه سالجاری در کشور ایتالیا برگزار خواهد شد بوده و با قهرمانی نماینده استان آذربایجان شرقی به پایان رسید.

گفتنی است مراسم اختتامیه و فینال این دوره از مسابقات که بصورت مستقیم از شبکه ورزش و شبکه باران گیلان پخش شد، با حضور احمد اسناوندی رئیس فدراسیون ورزش کارگری برگزار و از تیم ها و نفرات برتر با اهدا کاپ، مدال و حکم قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

  • نویسنده : علی ثنایی
  • منبع خبر : صدای تبریز