مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: امکان خرید اینترنتی روغن و ماکارونی در استان علاوه بر مرغ منجمد و تخم مرغ از طریق سامانه‌ی بازرگام فراهم شد.

علی اکبر نژادرضا در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه در جهت رفاه حال مردم، مرغ و تخم مرغ جهت تنظیم بازار از شب یلدا در سامانه بازرگام در حال توزیع است، اظهار کرد: علاوه بر مرغ که به قیمت هرکیلوگرم ۲۰ هزار تومان و تخم مرغ که با قیمت هر شانه ۴۳ هزار تومان توزیع می‌شود، روغن نیمه جامد، روغن مایع، روغن مایع سرخ کردنی و ماکارونی نیز در این سامانه با قیمت‌های مصوب توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: در این سامانه روغن مایع آفتاب چهار کیلویی به قیمت ۷۲ هزار و ۸۰۰ تومان، روغن مایع آفتابگردان به قیمت ۱۴ هزار تومان، روغن سرخ کردنی به قیمت ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان و ماکارونی هفتصد گرمی به قیمت مصوب ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در حال توزیع است.

به گزارش صدای تبریز، به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، وی با بیان اینکه مردم استان اقلام تنظیم بازاری را می‌توانند از طریق سامانه‌ی اینترنتی یا اپلیکیشن بازرگام خریداری کنند، گفت: از دو روز دیگر لبنیات و برنج تایلندی نیز با قیمت مصوب از طریق این سامانه توزیع خواهد شد.